Mobirise

 

 

 

Agencja Ochrony MAGNAT

Ochrona Magnat to koncesjonowana organizacja, która wyspecjalizowała się w kompleksowej ochronie osób i mienia oraz usługach porządkowych. Właściciel Paweł Burdzy, działa w branży od ponad 20 lat, zna potrzeby rynku, dlatego traktuje klientów poważnie i do każdego podchodzi indywidualnie. Jego zaletą jest wysoka kultura osobista i co ważne w tej branży jest odpowiedzialny i skuteczny, to też przekłada się na przestrzegane w firmie wartości.

Ochrona Magnat stawia na wysoką jakość świadczonych usług, dysponuje fachową i kompetentną kadrą, która korzysta z nowoczesnego sprzętu. Sprawdzone i wyćwiczone rozwiązania zapewniają pełną ochronę oraz bezpieczeństwo naszych partnerów.

Ochrona Magnat to partner, który kompleksowo realizuje zlecone działania. Wyróżnia się nowatorskim nadzorem technicznym i osobowym, doświadczeniem oraz zaangażowaniem.

Ochrona Magnat bierze pełną odpowiedzialność za chronione osoby i mienie. Gwarantuje solidne wykonywanie zleconych zadań, których celem jest pełne poczucie bezpieczeństwa i pewność, że wszystko jest zapięte za ostatni guzik.

Ochrona Magnat jest elastyczna, przystosowuje się do wymagań stawianych przez Klienta, uwzględnia specyficzne warunki, specyfikę obiektu, plany. Umożliwia to tak zorganizowanie działań, aby ich koszty były do zaakceptowania dla każdej ze stron.

Ochrona Magnat to bezwzględnie pełna dyskrecja i poufność w trakcie realizacji zadań, a także po ich zakończeniu.

Zapraszamy do współpracy. Paweł Burdzy.

Poznaj nasze usługi


Ochrona Magnat to koncesjonowana organizacja, która wyspecjalizowała się w kompleksowej ochronie osób i mienia oraz usługach porządkowych

Dlaczego można nam ufać?

Nigdy nie zgadniesz, co nas wyróżnia - przeczytaj tutaj

20%

Doświadczenie

60%

Skuteczność

70%

Dyskrecja i poufność

Wyślij zapytanie ofertowe

OCHRONA MAGNAT
Paweł Burdzy

Siedziba:
Zielony Dąb 5c
46-100 Namysłów

Przydatne linki

Kwestionariusz
Koncesja