site maker

 

 

 

Poznaj nasze usługi

Ochrona Obiektów

Podstawową formą ochrony jest ochrona fizyczna, która polega na stałym lub czasowym dozorze osób i mienia w obrębie chronionego obiektu. Zgodnie z oczekiwaniami Klientów i specyfiki obiektu dobieramy odpowiednio przeszkolonych i wyposażonych w środki przymusu bezpośredniego oraz środki łączności pracowników. W zależności od charakteru obiektu dobieramy umundurowanie, może być to uniform operacyjny, mundur galowy lub garnitur.

Ochrona Osób

Pracownicy Ochrony Magnat posiadają odpowiednie predyspozycje, doświadczenie i są gruntownie przeszkoleni. Korzystają ze sprawdzonego sprzętu oraz są niewidoczni. Dyskrecja i poufność to cechy, którymi m.in. można nas opisać. Nasze służby mogą używać środków przymusu bezpośredniego.

Ochrona imprez

Imprezy masowe to wydarzenia o podwyższonym ryzyku. Nasi pracownicy przeszli specjalistyczne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa, psychologicznego wywierania wpływu oraz postępowania z ludźmi pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub osób zachowujących się szczególnie agresywnie. Przed każdą imprezą przygotowujemy szczegółowy plan ochrony uwzględniający czas trwania, wiek i liczbę uczestników, rozmiar i topografię obiektu i terenu, a także realne i potencjalne zagrożenia.

Konwoje

Transportujemy wartości pieniężne, przedmioty wartościowe oraz niebezpieczne. Zadania te wymagają odpowiedzialnego podejścia, wiedzy i sprzętu, dlatego są realizowane przez nasze profesjonalne ekipy konwojentów, które skutecznie chronią ww. aktywa przed kradzieżą lub zniszczeniem.

Monitoring i patrol interwencyjny

Pracujemy 24h na dobę, monitorujemy zamontowane systemy alarmowe, działamy szybko i sprawnie. Rozmieszczamy patrole interwencyjne tak, aby dotrzeć do chronionego obiektu w jak najkrótszym czasie. Patrol interwencyjny jest odpowiednio przeszkolony i wyposażony w środki przymusu bezpośredniego.

Montaż i serwis systemów CCTV

System alarmowy i systemy CCTV to urządzenia służące do zabezpieczania i monitoringu wybranych obiektów. Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania, montujemy kamery oraz czujniki ruchu, dymu, czadu lub zalania. Systemy są proste w obsłudze, a ich sterowanie może być wykonywane przez każdą uprawnioną osobę. Rozwiązania jakie montujemy znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa chronionego obiektu.

Świadczmy usługi dodatkowe, które uzupełniają naszą ofertę

Sprzątanie obiektów

Każdy chce pracować lub mieszkać w miłym otoczeniu, aby tak było trzeba o nie dbać. Jednym ze sposobów jest sprzątanie, które wykonujemy z należytą precyzją i dokładnością. W zakresie naszej usługi jest sprzątanie biur, hal produkcyjnych, magazynów, domów i mieszkań prywatnych.

Odśnieżanie

Kompleksowo zajmujemy się odśnieżaniem chodników, parkingów, wjazdów do garaży i hal garażowych. Zabezpieczamy dachy budynków, magazynów, hal, sklepów, odśnieżając je, usuwając sople i skuwając lód. Dostarczamy mieszanki odmrażające lub piasek. Zlecenia wykonujemy jak zawsze kompleksowo wraz z wywozem i utylizacją śniegu.

Zarządzanie zielenią

Każdy o tym wie, ale nie każdy ma czas. Dlatego chętnie zajmujemy się koszeniem trawników, wywozem trawy i jej utylizacją. Odchwaszczamy chemicznie, w razie potrzeby dosiewamy i nawozimy trawę, a także sadzimy drzewa i krzewy.

Wyślij zapytanie ofertowe

OCHRONA MAGNAT
Paweł Burdzy

Siedziba:
Zielony Dąb 5c
46-100 Namysłów

Przydatne linki

Kwestionariusz
Koncesja